Разлика помеѓу преработките на „Славој Жижек“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Жижек, Славој}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Словенечки филозофи]]
[[Категорија:Марксистички философи]]