Разлика помеѓу преработките на „Јохан Штраус (татко)“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 185.6.20.225 (разговор), вратено на последната верзија на NickyMKD)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{музика-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Австриски композитори]]
[[Категорија:Родени во 1804 година]]