Разговор со корисник:Kelovy: Разлика помеѓу преработките

thank You :)
(tnx for iw fixes)
(thank You :))
 
|}
<!------------------------ОВДЕ ЗАВРШУВА КОДОТ НА НАГРАДАТА------------------------>
: thank You for nice surprise :) --[[Корисник:Kelovy|Kelovy]] 00:46, 9 јули 2008 (UTC)
81

уредување