Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(→‎Содржина: викификација)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОскарФилм}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Добитници на оскар за најдобар филм]]
[[Категорија:Филмови од 2007]]