Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (fixing dead links)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец за биографија}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Матвијенко}}
[[Категорија:Руски политичари]]