Разлика помеѓу преработките на „Епир (област)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Региони на Грција}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Епир (област)| ]]