Разлика помеѓу преработките на „Храдец Кралове“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://hradec-photos.nill.cz/ Фотогалерија и карта]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Чешка]]
[[Категорија:Храдец Кралове| ]]