Разлика помеѓу преработките на „Бен Хур“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Бен-Хур на Бен Хур)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОскарФилм}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филмови од 1959]]
[[Категорија:Американски филмови]]