Разлика помеѓу преработките на „Фондација Викимедија“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[wmf:Домашна страница|Вики на Фондацијата Викимедија]] {{mk}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Викимедија]]