Разлика помеѓу преработките на „Вроцлав“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (redakcyjne)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{полска-гео-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Полска]]