Отвори го главното мени

Промени

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
{{Никулец за папа}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Анастасиј IV}}
[[Категорија:Починати во 1154 година]]