Разлика помеѓу преработките на „Квебек“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Покраини и територии во Канада}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Квебек| ]]
[[Категорија:Покраини и територии во Канада]]