Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Стокхолм| ]]
[[Категорија:Градови во Шведска]]