Кадуски јазици: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 8 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{нило-сахарски-јазици-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Кадуски јазици|Кадуски јазици]]