Отвори го главното мени

Промени

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
{{Окрузи во Северна Рајна-Вестфалија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Диселдорф| ]]
[[Категорија:Градови во Северна Рајна-Вестфалија]]