Разлика помеѓу преработките на „Диселдорф“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Окрузи во Северна Рајна-Вестфалија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Диселдорф| ]]
[[Категорија:Градови во Северна Рајна-Вестфалија]]