Разлика помеѓу преработките на „Хановер“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Бришење на "Panorama_AWD-Arenax.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jameslwoodward|...)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Избрана}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Главни градови на германските покраини]]
[[Категорија:Хановер]]