Разлика помеѓу преработките на „Винченцо Белини“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.65 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец за биографија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Италијански оперски композитори]]