Разлика помеѓу преработките на „Волинска област“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:Волинска област со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Области во Украина}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Волинска област| ]]