Разлика помеѓу преработките на „Европска асоцијација за слободна трговија“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (fixing dead links)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.europakommisjonen.no Делегацијата на Европската Комисија во Норвешка и Исланд]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Глобални организации]]
[[Категорија:Европска Слободна Трговска Асоцијација]]