Ахмед Сезер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 49 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q165487 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Сезер, Ахмед}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Претседатели на Турција]]