Разлика помеѓу преработките на „Риека“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.fiumanka.hr/2008/novosti.php Регатно натпреварување Фиуманка] {{hr}} {{en}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Риека| ]]
[[Категорија:Градови во Хрватска]]