Разлика помеѓу преработките на „Папа Сикст IV“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 51 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q163514 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Никулец за папа}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Сикст IV}}
[[Категорија:Родени во 1414 година]]