Разлика помеѓу преработките на „Катерина Арагонска“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи|2}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сопруги на Хенри VIII]]
[[Категорија:Англиски кралски придружнички]]