Разлика помеѓу преработките на „Урду“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (fixing dead links)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Јазици во Пакистан}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Јазици во Индија]]
[[Категорија:Јазици во Пакистан]]