Разлика помеѓу преработките на „Војна и мир“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Лав Толстој}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Дела на Лав Толстој]]
[[Категорија:Руски романи]]