Нил Армстронг: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 46.217.120.54 (разговор), вратено на последната верзија на Cekli829)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец за биографија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски космонаути]]
[[Категорија:Родени во 1930 година]]