Бјанка Марија Сфорца: Разлика помеѓу преработките

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
Ред 28:
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Сфроца}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Династија Сфорца|Бјанка Марија ]]
[[Категорија:Владетели на Австрија]]