Разлика помеѓу преработките на „Папа Агапит I“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 95.129.199.36 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Никулец за папа}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Агапит I}}
[[Категорија:Починати во 535 година]]