Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Рокфелер, Џон Дејвисон}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски стопанственици]]
[[Категорија:Американски милијардери]]