Разлика помеѓу преработките на „Џерманвингс“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Germanwings на Џерманвингс презапишувајќи врз пренасочување)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{rv|Germanwings}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Авиокомпании од Европа]]
[[Категорија:Авиокомпании од Германија]]