Разлика помеѓу преработките на „Френсис Бејкон (сликар)“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Бејкон, Френсис}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Англиски сликари]]
[[Категорија:Лондончани]]