Разлика помеѓу преработките на „Концентрационен логор“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (нов клуч за подредување на Категорија:Концентрациони логори: " " со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Концентрациони логори| ]]
[[Категорија:Германски зборови]]