Бернард Монтгомери: Разлика помеѓу преработките

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q152025 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Британски војсководци во Втората Светска војна]]
[[Категорија:Британски фелдмаршали]]