Разлика помеѓу преработките на „Нур-Султан“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Области на Казахстан}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Астана| ]]
[[Категорија:Градови и села во Казахстан]]