Разлика помеѓу преработките на „Странски јазик“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:Јазично образование со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Лингвистика-никулец}}
[[Category:Социолингвистика]]
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Јазично образование]]