Bee Gees: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Поправа пренасочувања)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{commonscat|Bee Gees}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Англиски музички групи|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Диско групи|{{PAGENAME}}]]