Јом кипур: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Еврејски празници}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Еврејски празници]]
[[Категорија:Празници во септември]]