Разлика помеѓу преработките на „Казабланка (филм)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{САД-филм-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филмови од 1942]]
[[Категорија:Американски филмови]]