Разлика помеѓу преработките на „Недела“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:Недела со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Денови од седмицата}}
{{Време}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Денови од седмицата]]
[[Категорија:Недела| ]]