Разлика помеѓу преработките на „Александар Алехин“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Алехин, Александар}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Родени во 1892 година]]
[[Категорија:Починати во 1946 година]]