Џон Вилијамс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 8 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с Bot: Migrating 52 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q131285 (translate me)
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
Ред 30:
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вилијамс}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Американски диригенти]]