Петок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Денови од седмицата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Денови од седмицата]]
[[Категорија:Петок| ]]