Разлика помеѓу преработките на „Чернобил“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q129677)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на географијата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Киевската област]]
[[Категорија:Чернобилска несреќа]]