Геотермална енергија: Разлика помеѓу преработките

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Енергија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Геотермална енергија| ]]
[[Категорија:Електрани]]