Разлика помеѓу преработките на „Воден пат“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1267889 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
-->
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Водни површини|Пат]]
[[Категорија:Водни патишта| ]]