Разлика помеѓу преработките на „Емилија-Ромања“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Емилијанскоромањолски јазик]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Емилија-Ромања]]
[[Категорија:Региони во Италија]]