Разлика помеѓу преработките на „Мона Лиза“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
До денешен ден, сите овие работи не се изјаснети за Мона Лиза.
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Слики од Леонардо да Винчи]]
[[Категорија:Слики во Лувр]]