Разлика помеѓу преработките на „Суперспроводливост“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
|}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Суперпроводливост| ]]
[[Категорија:Егзотични материи]]