Отвори го главното мени

Промени

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
{{Никулец од областа на астрономијата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Астрономија]]
[[Категорија:Време во астрономијата]]