Џорџо Наполитано: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
сНема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Наполитано, Џорџо}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Никулци за Италијанци<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Италијански политичари]]